reklama

Všechno, co jsem dělal, jsem dělal rád, říká Jiří Beran, trenér reprezentace kordistů

Hostem v dalším dílu pořadu Myšlení první ligy Jana Mühlfeita byl Jiří Beran. Muž, kterého většina sportovního publika zná jako bývalého šermíře a současného trenéra. 

Další díly pořadu

Beran ale s šermem začal až ve 22 letech, do té doby toužil po fotbalové kariéře. Byl však přirozeným talentem, takže ačkoli přišel o juniorskou kariéru a návyky, které se musel doučit později, prožil úspěšnou kariéru, při které třeba vyhrál Pohár mistrů evropských zemí.

Beran však není jen sportovcem. Živil se i jako stavbyvedoucí a postupně prožil různými manažerskými funkcemi, včetně několika prestižních pozic.

Kdo v něm objevil talent pro sport, jaké jsou jeho silné stránky a jak funguje v roli trenéra? Nejen to prozradil v rozhovoru Janu Mühlfeitovi. Rozhovor si můžete poslechnout v playeru výše.

Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45.

Zdroj: ZET/youradio.news

Všechno, co jsem dělal, jsem dělal rád, říká Jiří Beran, trenér reprezentace kordistů Foto: Zet

reklama

Další články

1. Podpora brexitu v Severním Irsku prudce klesla

Společnost ·

Pokud by se nyní konalo referendum o odchodu Británie z Evropské unie, hlasovala by převážná většina obyvatel Severního Irska proti brexitu. Vyplývá to z nového průzku…

2. Obchodní válka mezi USA a Čínou se odkládá

Byznys ·

Spojené státy a Čína se dohodly, že prozatím nenaplní své hrozby ohledně uvalení nových cel na vzájemnou obchodní výměnu. Uvedl to americký ministr financí Steven Mnuc…

3. Řecko se dohodlo s věřiteli ohledně reforem

Společnost ·

Zástupci Řecka a mezinárodních věřitelů dosáhli technické dohody ohledně reforem požadovaných pro úspěšné dokončení poslední revize záchranného programu pro silně zadl…

4. EU podle Teheránu slibuje záchranu jaderné dohody

Společnost ·

Evropská unie slíbila Íránu zachování závazků z jaderné dohody se světovými mocnostmi navzdory nedávno ohlášenému rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa o jej…

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz