reklama

To co mě naplňovalo, se ve škole nevyučovalo, říká Pavel Kysela, GŘ společnosti Adastra

Dalším hostem pořadu Myšlení první ligy byl bratr zlatého olympionika Davida Svobody, CEO firmy Adastra, Pavel Kysela. S Janem Mühlfeitem hovořil o sportu, o vzdělání, o silných stránkách, o své současné pracovní pozici i o těch předešlých, i o tom, co stojí za úspěchy v jeho kariéře.

Další díly pořadu

Co konkrétně zaznělo?

„To co jsem chtěl doopravdy dělat, jsem se učil sám. V 16 letech jsem se již věnoval IT, už jsem si tím vydělával, v 18 letech jsem již měl živnostenský list a vyvíjel jsem software pro telekomunikační operátory. Co mě bavilo, jsem realizoval mimo školu.“

Jaké jsou jeho silné stránky? Sám říká, že umí posouvat věci dopředu. Okolí o něm říká, že je maximalista a perfekcionalista. To si však sám o sobě nemyslí.

„Nejsem si jist, zda jsem byl vůdcovský typ už v mládí. Nesledoval jsem nikdy hlavní proud. Možná mě ovlivňovalo to, že jsem byl obklopen staršími lidmi. A tam nebylo třeba nikoho směřovat, naopak. Snažil jsem se tam nasávat, učit se a formulovat svoje názory.“

„U Adastry jsem 16 či 17 let. Přijít tam bylo intuitivní rozhodnutí. Pracoval jsem předtím jinde, za víc peněz, na vyšší pozici. Ale nebyl jsem tam spokojen. Racionálně jsem si příchodem do Adastry pohoršil, ale intuitivně jsem cítil, že Adastra může být to místo, kde se můžu rozvinout a více dělat, co mě baví. Později se ukázalo, že to bylo správné rozhodnutí. Ale na začátku to byla pouze intuice.“

Celý rozhovor mezi Janem Mühlfeitem a Pavlem Kyselou si můžete poslechnout v playeru výše.

Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45.

Zdroj: ZET/youradio.news

To co mě naplňovalo, se ve škole nevyučovalo, říká Pavel Kysela, GŘ společnosti Adastra Foto: Zet

reklama

Další články

1. V Katalánsku se dnes znovu volí premiér

Společnost ·

Katalánský parlament bude dnes ve druhém kole hlasovat o novém premiérovi tohoto autonomního regionu, jehož vládu sesadil Madrid loni v říjnu kvůli snahám o odtržení o…

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz